Jak sprzedawać produkty Avon?

sprzedaz produktów avon

Każda osoba która dołączy do Avon może korzystać ze swojego konta na dwa sposoby. Może kupować produkty tylko i wyłącznie na swoje potrzeby lub zamawiać dla innych i na tym zarabiać. Tak więc konsultantka Avon nie jest zobligowana do sprzedaży zakupionych produktów. Może zostawić je dla siebie, oddać komuś w prezencie lub przeznaczyć je na dowolny cel. Warto więc wiedzieć, że konsultantka, to nie tylko osoba, która sprzedaje produkty z katalogu.

Jak można zarobić w Avon

Zarabianie w Avon jest proste i przyjemne, można to robić zawsze przy okazji i nie potrzeba mieć żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy pokazać katalog kilku osobom i to one zdecydują czy coś chcą zamówić. Ty możesz przyjąć zamówienie i dołożyć je np. do Twojego prywatnego zamówienia. Dzięki temu zwiększysz swój rabat, czyli zaoszczędzisz więcej, a od klienta weźmiesz tyle ile w katalogu. Konsultantka Avon korzysta z wielu możliwości zarobkowych dzięki czemu oszczędza i zarabia. Jeżeli to zajęcie sprawia Ci przyjemność, możesz także zastanowić się nad pracą lidera sprzedaży, która to z pewnością zapewni tobie jeszcze większe zarobki, a także doświadczenie przydatne w przyszłości.

Jak i gdzie sprzedawać produkty Avon

Masz nieograniczone możliwości sprzedaży i tylko od Ciebie zależy w jaki sposób będziesz współpracować. Firma Avon nic Ci nie narzuca, za to wspiera Twoje działania oferując Ci mnóstwo przydatnych narzędzi sprzedażowych. Jako konsultantka Avon możesz działać na wiele sposobów, poniżej kilka z nich

  • tradycyjnie, czyli pokazujesz katalog w wersji papierowej swojej rodzinie i znajomym. Kosmetyki przydadzą się każdemu, a już informacja że mogą otrzymać je od Ciebie bezpośrednio do domu, z pewnością będzie dla nich dodatkowym atutem.
  • sprzedaż poprzez internet – tutaj także masz olbrzymie możliwości. Możesz mieć swój sklep internetowy, sprzedawać na aukcjach, portalach sprzedażowych, czy w social mediach. Avon daje Ci darmowe narzędzia, abyś mogła promować się w sieci.
  • zostaw katalogi w miejscach gdzie jest sporo ludzi – kosmetyczka, fryzjer, zaprzyjaźniony sklep czy salon. Klienci w poczekalniach chętnie sięgają po róznego rodzaju gazety czy broszury. Nie zapomnij zostawić na katalogu swojego numeru telefonu.
  • rozsyłaj link do elektronicznej wersji katalogu, każdy co go otrzyma będzie mógł złożyć zamówienie u Ciebie nie wychodząc z domu.
  • prowadzisz swój sklep czy punkt usługowy? Wprowadź do sprzedaży kosmetyki z katalogu. Klienci z pewnością skorzystają z możliwości zamówienia dobrej jakości kosmetyków w swoim ulubionym punkcie.

To tylko kilka z wielu możliwości. Jeżeli masz ciekawy pomysł gdzie i jak sprzedawać kosmetyki, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go realizowała. Avon nie będzie Cię ograniczał, wręcz przeciwnie, da Ci potrzebne do tego materiały i zaoferuje pomoc. Konsultantka Avon to na prawdę fantastyczne zajęcie dzięki któremu możesz zarobić dodatkowe pieniądze.