System Mechanic Professional

wersja: 18.0.1, 22.02.2017
os: Windows 7/8/10
cena: 278,94 Zł, 343,10 Zł z VAT

System Mechanic Professional jest to totalnie zintegrowany zestaw użytecznych narzędzi dla PC, który pozwoli Ci aby twoj komputer był szybki, przejżysty i wolny od błędów. Nieustępliwe i frustrujące problemy są usuwane w celu zapewnienia szczytowej formy twojego komputera, szybkości i niezawodności. Chroni przed wirusami, hakerami, trojanami, e-mailowymi robakami i internetowymi pułapkami; eliminuje zagrożenia spyware i bulwersujące parastrony; daje pewność prywatności i ochrony w Internecie; przywraca stracone lub skasowane pliki, dokumenty, zdjęcia, muzykę i e-maile oraz więcej innych!

System Mechanic

znajduje i naprawia problem, podczas nie przerwanej pracy komputera z zapewnionymi szczytowymi osiągami i niepowtarzającymi się naprawami.

iolo AntiVirus

ochrona przed wirusami, trojanami, robakami i innymi nieprzyjacielami twojego PC.

iolo Personal Firewall

stop hakerom przed niszczeniem, kradnięciem i przechwytywaniem twoich informacji. Technologia ostatniej generacji, która zmienia twój komputer w istną fortecę przed pułapkami Internetu.

Search and Recover

odzyskiwanie zaginionych lub skasowanych plików, dokumentów, obrazów, muzyki, e-maili oraz innych z dysku, dyskietki, napędu ZIP kamer cyfrowych, MP3 playerów, Nośników USB i innych.

DriveScrubber

zawiera prywatność osobista i chroni przed identyfikacją skasowanych plików po których mogły zostać przypadkowe ślady w systemie.

Pobierz wersję próbną

W następnym akapicie można pobrać aktualną wersję próbną oprogramowania System Mechanic Professional.

Po kliknięciu jednego z odnośników rozpocznie się pobieranie oprogramowania.

Można pobrać te wersje programu

Kupić program

W następnym akapicie są wyświetlane wszystkie opcje oprogramowania System Mechanic Professional, które sprzedajemy.

Po kliknięciu jednego z odnośników zostaniecie przeniesieni do naszego sklepu sklep.mokry.pl.

Można kupić te wersje programu