O&O Defrag Server Edition

wersja: 22.1.2521, 10.12.2018
os: Windows 2008/7/8/2012/10/2016
cena: 666,90 Zł, 820,29 Zł z VAT

O&O Defrag Server Edition jest nie tylko idealnym, specjalnie stworzonym defragmentacyjnym oprogramowaniem dla serwerów, ale oferuje również narzędzia do sieciowego zarządzania, które umożliwiają centralną dystrybucję i kierowanie O&O Defrag w sieciach. Częścią O&O Defrag jest wbudowany system dystrybucyjny (O&O ComponentInstaller) umożliwiający szybką i łatwą dystrybucję oprogramowania w sieci.

Rolę klienta pełni specjalny O&O Defrag agent, który jest częścią O&O Defrag Server Edition. Agenta instaluje się tylko raz a dalsza komunikacja jest kierowana za pośrednictwem konsoli. Za każdym razem, kiedy konsola znajdzie komputer na którym jeszcze agent nie został zainstalowany, zaproponuje administratorowi instalację. Żadne inne oprogramowanie lub konfiguracja nie są potrzebne. Wszystko jest przeprowadzane automatycznie i w pełni włączone do koncepcji bezpieczeństwa Windows.

Jedną z najważniejszych nowych cech jest rodzaj komunikacji między różnymi elementami programu. Awaryjny, patentowany i mało bezpieczny protokół komunikacyjny DCOM został w pełni zastąpiony standardowym protokołem TCP/IP. Przez to jest zapewniona dodatkowa ochrona przed niebezpieczeństwami takimi jak W32.blaster virus. O&O Defrag się w ten sposób włącza do koncepcji bezpieczeństwa każdej spółki.

O&O Defrag Server Edition optymalizuje twarde dyski wszystkich typów systemów Windows 2003, Windows XP, Windows 2000 i Windows NT. 4.0.

Dlaczego O&O Defrag?

O&O Defrag rozwiązuje problemy straty wydajności i stabilności, spowodowane fragmentacją twardego dysku. Ciągłe zapisywanie, modyfikacja i usuwanie plików prowadzi do podziału na małe części - fragmenty, które są rozproszone po całym dysku. Fragmentacja ta bywa główną przyczyną straty wydajności systemów Windows. Ponieważ twardy dysk jest najwolniejszą częścią komputera, jego optymalizacja jest szczególnie ważna. O&O Defrag znów połączy i uporządkuje fragmenty plików i w ten sposób przywróci straconą wydajność i umożliwi ponownie efektywną działalność sprzętu.

 • Bez ograniczenia ilości, rodzaju i pojemności twardych dysków. Bez względu na ilość megabajtów, gigabajtów lub terabajtów partycji, bez względu na interfejs twardego dysku SCSI lub IDE, bez względu użycia pola RAID - O&O Defrag oferuje łatwo, szybko i bezpiecznie optymalną wydajność.
 • Automatyczna detekcja optymalnej konfiguracji dla każdego systemu.
 • Specjalne wsparcie dla systemów przenośnych przy użyciu technologii IntelligentPowerControl. W momencie odłączenia laptopa od zewnętrznego źródła prądu, defragmentacja zostaje automatycznie przerwana i wszelka energia zostaje do dyspozycji waszej pracy.
 • Szczegółowe reporty dokumentują każdą akcję w procesie defragmentacji, więc można sobie wyobrazić stan twardych dysków systemu.
 • Pełne wsparcie nowych funkcji Windows XP (Layout.ini) i online defragmentacji ważnych plików systemowych, jakim jest MFT (Master File Table).
 • Zintegrowana technologia STEALTH. STEALTH umożliwia wyjątkowo szybką defragmentację działającą w tle, niezauważalną dla końcowego użytkownika. Została specjalnie zaprojektowana dla systemów o dużej pojemności zapisu (> 1 TB) i twardych dysków serwerów z dużą ilością plików.
 • O&O ActivityGuard Professional okresowo sprawdza obciążenie systemu i dostosuje użycie zasobów systemowych przez program O&O Defrag. Optymalizowane i nieograniczenie modyfikowalne zarządzanie zasobami systemowymi powoduje, że proces defragmentacji jest "niewidoczny" dla końcowego użytkownika.
 • O&O Defrag obecnie oferuje pięć różnych strategii defragmentacji dla indywidualnej optymalizacji systemu i zapewnienia najlepszych wyników:
  • STEALTH dla średnio optymalizowanej defragmentacji
  • SPACE do klasycznej konsolidacji twardego dysku
  • COMPLETE/Name do defragmentacji z alfabetycznym uporządkowaniem plików według nazw
  • COMPLETE/Date do defragmentacji z uporządkowaniem plików według daty ostatniej modyfikacji
  • COMPLETE/Access do defragmentacji z uporządkowaniem według daty ostatniego odczytu plików.
 • Threshold - Automatyczna defragmentacja po osiągnięciu ządanego poziomu fragmentacji umożliwia nastawienie skrajnej wartości dla dopuszczalnego poziomu fragmentacji. W chwili, kiedy limit zostanie osiągnięty, O&O Defrag automatycznie uruchomi proces optymalizacyjny i w ten sposób zabroni dalszej utracie wydajności systemu.
 • Wsparcie środowiska wiersza polecenia dla kierowania lokalnej defragmentacji bez GUI.
 • Możliwość wyboru integracji z Microsoft Management Console (MMC)
 • Planowanie automatycznej defragmentacji. Zaawansowane planowanie umożliwia użytkownikowi definiować i uruchamiać automatyczną i okresową defragmentację w tle, co zapewnia nieustanną optymalną wydajność systemu.
 • Defragmentacja po starcie systemu. Defragmentacja pliku stronicowania, rejestru, Master File Table (MFT) na NTFS i innych dowolnych plików, które są zamykane podczas działania systemu (bazy danych Exchange lub SQL) i które są specyfikowane przez użytkownika.
 • Pełne wsparcie dla wszystkich edycji Microsoft Windows Server 2003. Ważne pliki systemowe, jak MFT i rejestr, można defragmentować online, bez restartu systemu.
 • O&O Defrag Server Edition wspiera usługi Microsoft Active Directory. Administratorzy mogą łatwo włączyć istniejące struktury sieciowe i bez konieczności dalszego oprogramowania planować defragmentację systemów klientów lub wysyłać konfiguracje i zadania.
 • Management Console do sieciowego zarządzania. Konsola administracyjna wersji Server Edition umożliwia zarządzanie O&O Defrag za pośrednictwem sieci. Administrator może łatwo instalować agentów O&O Defrag i kierować procesem defragmentacji w firmowej sieci.
 • Instalacja agentów O&O Defrag "drag &drop". Proste ustawienie i kierowanie procesu defragmentacji w sieciach firmowych.
 • Wspólne zarządzanie komputerami i serwerami uszeregowanymi do grup za pośrednictwem Management Console.

Pobierz wersję próbną

W następnym akapicie można pobrać aktualną wersję próbną oprogramowania O&O Defrag Server Edition.

Po kliknięciu jednego z odnośników rozpocznie się pobieranie oprogramowania.

Można pobrać te wersje programu

Kupić program

W następnym akapicie są wyświetlane wszystkie opcje oprogramowania O&O Defrag Server Edition, które sprzedajemy.

Po kliknięciu jednego z odnośników zostaniecie przeniesieni do naszego sklepu sklep.mokry.pl.

Można kupić te wersje programu