X-Win32

wersja: 2011, 2.02.2011
os: Windows XP/Vista/7

X-Win32 jest PC X serwerem do podłączenia komputerów z systemem Windows do serwerów UNIX jakimi są Sun Solaris, HP/UX, IBM, AIX, SCO, FreeBSD lub komputerów z różnymi dystrybucjami Linuxa (Red Hat, SuSE, Mandrake itp.).

Dzięki kładzeniu nacisku na wysoką wydajność, funkcjonalność, stabilność, prostą obsługę i cenową dostępność jest X-Win32 idealnym produktem dla administratorów sieci i techników IT. Standardową częścią są integrowane SSH i obsługa OpenGL. Częścią produktu nie są funkcje do udostępniania plików, FTP, emulator terminalu i Telnet, ponieważ zazwyczaj nie są wymagane przez typowych użytkowników dla których produkt jest przeznaczony. Zawarcie tych funkcji, które dzisiaj oferują różni producenci spowodowałoby niepotrzebny wzrost ceny i skomplikowaności.

Główne cechy:

X-Win32 umożliwia pokazanie i dostęp do aplikacji, uruchomionych na serwerach Unix i Linux, w oknach na pulpicie komputera ze systemem Windows. Jest możliwe równoczesne pokazanie większej ilości aplikacji, aplikacji uruchomionych na różnych serwerach oraz współpraca z uruchomionymi aplikacjami Windows włącznie z wymianą danych przez schowek. W trybie połączenia XDMCP można do PC ze systemem Windows "importować" całe środowisko pracy Unix lub Linux (CDE, KDE, Gnome) i w ten sposób zmienić PC w wysoce wydajną stację roboczą Unix lub Linux.

 • X-Config, przejrzyste i przyjazne dla użytkownika środowisko konfiguracji programu i ustawień połączenia z serwerami Unix/Linux.
 • Obsługa Windows Terminal Server umożliwia uruchamianie X-Win32 w Windows lub na CITRIX terminalach i podłączyć się tak do Unix/Linux serwerów nawet z "cienkich" bezdyskowych klientów.
 • X-Win32 umożliwia jednoczesną realizację kilku XDMCP powiązań. W ten sposób użytkownik ma możliwość jednoczesnego podłączenia do większej ilości Linux/Unix maszyn i prostego przełączania między ich pulpitami.
 • Obsługa SSH umożliwia bezpieczny zdalny dostęp do serwerów za firewallami. Częścią składową jest również SSH Connect Module opracowany przy współpracy z firmą F-Secure Corp. dla łatwej realizacji bezpiecznego połączenia za pośrednictwem aplikacji F-Secure SSH client, która jest oferowana wraz z X-Win32 za darmo.
 • F-Secure SSH client.
 • Standardem X-Win32 jest obsługa 3-D aplikacji OpenGL. Jeżeli jest Wasz komputer wyposażony w kartę graficzną, która obsługuje implementację Microsoft OpenGL, to odpowiednie instrukcje są wysyłane ze serwera bezpośrednio do karty graficznej, co powoduje znaczny wzrost wydajności ( 10:1 i więcej) w porównaniu do programowej implementacji OpenGL.
 • Kreator Session Wizard ułatwia stworzenie i konfigurację połączenia z serwerem nowym użytkownikom.
 • Obsługa ustawień osobistych użytkowników w Windows XP, NT, 2000 i 2003.
 • Jednoczesnego obsługa większej liczby ekranów pod Windows 98, Windows XP, 2000 i 2003.
 • Jednoczesna obsługa większej liczby kart sieciowych.
 • Automatyczny zapis ustawień połączeń, które pozostają nawet po aktualizacji nowszą wersją programu X-Win32.
 • Interaktywny zaawansowany system pomocy.
 • Możliwość ukrycia wybranych okien X połączeń.
 • X-Win32 można uruchomić na komputerach wszystkich wersji Windows: Windows 95, 98, ME, XP, NT4.0, Windows 2000 i 2003.

Pobierz wersję próbną

W następnym akapicie można pobrać aktualną wersję próbną oprogramowania X-Win32.

Po kliknięciu jednego z odnośników rozpocznie się pobieranie oprogramowania.

Można pobrać te wersje programu

Kupić program

W następnym akapicie są wyświetlane wszystkie opcje oprogramowania X-Win32, które sprzedajemy.

Po kliknięciu jednego z odnośników zostaniecie przeniesieni do naszego sklepu sklep.mokry.pl.

Można kupić te wersje programu